بازارگاه مصالح ساختمانی ایران

بهترین قیمت

مناسب ترین قیمت در بازار صادراتی

صادرات بدون واسطه

ارتباط مستقیم با خریدار صادراتی

رضایت خریدار و فروشنده

از شروع تا لبخند رضایتتان همراهتان هستیم.

تضمین کیفیت

ضمانت اصالت و تضمین کیفیت هر محصول از تمایزات ما است.

برخی از
مقاصد صادراتی

بهترین مقاصد صادراتی سرام لند در سال های اخیر با همراهی کارشناسان مصالح ساختمانی ایران 

ما کی هستیم؟

بیشتر از قبل با سرام لند آشنا شوید

سرام لند بازارگاه عمده فروشی (B2B) برای عرضه مستقیم محصولات مصالح ساختمانی تولیدکنندگان ایرانی در بازار کشورهای آسیای میانه و کشورهای عربی

اگر مجموعه تولیدی شما قابلیت تولید انبوه و رقابت با سایر رقبای شما را دارد، می توانید با شناخت بازار کشور مقصد و تولید محصول باکیفیت و متنوع و یک قیمت رقابتی با حداقل سود، وارد بازار صادراتی شده و جایگاه خود را حفظ نماید.
 
برای شناخت بازار صادراتی محصول شما باید بر روی آن بازاریابی و یا در صورت نیاز بازارسازی انجام دهیم. قیمت تک محصول شما در بازار کشور مقصد معیاری برای قیمت گذاری و یا صادرات کالای شما نیست. در زمان سفارش با توجه به میزان سفارش، کیفیت محصول، قیمت تمام شده کالا، درصد سود عرف بازار و قیمت دلار و شرایط معامله قیمت گذاری انجام می شود.
 
برخی از محصولات ساختمانی نیاز به اخذ مجوز های در ایران یا کشور مقصد دارند، هزینه های حمل بسته به مبدا و مقصد بار و میزان تناژ بار متفاوت است. همین طور یک سری از کالاها شرایط نگهداری سخت دارند که تمامی این موراد باید در حمل ونقل در نظر گرفته شود.
 
به ما اعتماد کردند

رضایت شما هدف ماست

از شروع صادرات و واردات گروه  بازرگانی حسینی  با توجه به تنوع محصولات ساختمانی و درخواست های شرکت های تجاری کشور های مذکور، اقدام به توسعه محصولات خود نموده و فراتر از تولیدات خود اقدام به صادرات کلیه محصولات ساختمانی کرد.

پروژه موفق
0 +
مشتری شاد
0 +
نظر مثبت
0 +
کالای صادراتی
0 +

برخی از محصولات و مصالح ساختمانی در چندین دسته سنگ، فلزات، آجر، انواع سرامیک و کاشی، شیشه، گچ، سیمان و انواع ایزوگام صادر می‌شوند. در حال حاضر سرام لند یکی از عمده صادرکنندگان مصالح ساختمانی به کشور های همسایه است

 

.

صادرات موفق
0 +

رضایت شما ابراز لطف شماست و تنها وظیفه‌ی ما ارائه خدمات با بهترین کیفت با تمام توانمان است و خوشحالیم و به خود افتخار میکنیم  که در کنار شما به این موفقیت رسیده ایم.

نظر مثبت
0 +

در سابقه ما نقش تلاش و پشتکار برای ارائه کیفیت بسته شده و در آینده هم در روند پیشرفت شما تلاش خواهیم کرد و خوشحالیم که سابقه ما با همکاری‌هایی پر از افتخار پر شده است.

شرکای تجاری ما

همراه بهترین‌ها بودیم

برخی از شرکت های معتبر مصالح ساختمانی تا به حال با ما در صادرات همراهی داشته اند.

وبلاگ

به آخرین مقالات و مطالب بپردازید

برای بروز کردن اطلاعات شما در حوزه صادرات و واردات مصالح ساختمانی بخش وبلاگ بسیار میتواند موثر باشد

صادرات مصالح ساختمانی از مرز دوغارون در سال 1403
صادرات مصالح ساختمانی
Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.